EURO2012 AVRUPA ŞAMPİYONASINA HOŞ GELDİNİZ...
TURNUVA KURALLARI
TURNUVA 16 ÜLKE TAKIMINDAN OLUŞACAKTIR.
TURNUVA FRANSA (GÜRÇAY) ve İTALYA(CLINT EASTWOOD) ORTAKLIĞINDA DÜZENLENMEKTEDİR.
TURNUVAYA KAYIT YAPTIRAN OYUNCU ÜLKE TAKIMINI EĞER LİSTEDE SEÇİLMEMİŞSE SEÇEBİLİR.ÖNCE KAYIT YAPTIRAN OYUNCU ANLADIĞINIZ ÜZRERE,AVANTAJ SAHİBİDİR.
TURNUVA 4 GRUPLU 4 TAKIMDAN OLUŞACAKTIR.GRUPLARINDA İLK 2 YE GİRENLER KALİFİYE OLACAKTIR.VE ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ ŞÖYLE OLACAKTIR.
A1-B2
B1-A2
C1-D2
D1-C2
TURNUVA TARİHLİ VE SAATLİDİR.LÜTFEN RAKİPLERİNİZİ ÖĞRENİN,FİKSTÜRLERİNİZE SİTEDEN BAKIN. ZAMANINDA MAÇINA GELMEYEN OYUNCU 3 YA DA DURUMUNA GÖRE 6 PUAN KAYBEDECEKTİR.YANİ HÜKMEN MAĞLUP OLACAKTIR.
MAÇ SAATİNDEN ÖNCE MAÇLAR YAPILABİLİR.GEÇ KALAN OYUNCU EN FAZLA 15 DK BEKLENİR.
SKORLAR GENE FORUMA YAZILACAKTIR.
VE İŞTE MAÇ AYARLARI
SEÇİLEBİLECEK ÜLKELER
1-)FRANSA (SEÇİLMİŞ)
2-)İTALYA (SEÇİLMİŞ)
3-)ALMANYA (SEÇİLMİŞ)
4-)PORTEKİZ (SEÇİLMİŞ)
5-)İSPANYA (SEÇİLMİŞ)
6-)İNGİLTERE (SEÇİLMİŞ)
7-)SIRBİSTAN (SEÇİLMİŞ)
8-)HOLLANDA (SEÇİLMİŞ)
9-)HIRVATİSTAN (SEÇİLMİŞ)
10-)TÜRKİYE (SEÇİLMİŞ)
11-)İSVEÇ (SEÇİLMİŞ)
12-)DANİMARKA (SEÇİLMİŞ)
13-)RUSYA (SEÇİLMİŞ)
14-)ÇEK CUMHURİYETİ (SEÇİLMİŞ)
15-)UKRAYNA (SEÇİLMİŞ)
16-)NORVEÇ (SEÇİLMİŞ)
KAYITLI OYUNCULAR
1-)CLINT EASTWOOD (İTALYA)
2-)GÜRÇAY (FRANSA)
3-)CRISTIANO RONALDO (İNGİLTERE)
4-)HALİLİBRAHİM (İSPANYA)
5-)HASAN (PORTEKİZ)
6-)YILAN (ALMANYA)
7-)JEM (HOLLANDA)
8-)BRUCE LEE (İSVEÇ)
9-)SERCANGS (ÇEK CUMHRUİYETİ)
10-)DRXZİBİT (RUSYA)
11-)ERCAN (TÜRKİYE)
12-)ÇAKIRIM_ÇAKIR (HIRVATİSTAN)
13-)WANTED (NORVEÇ)
14-)GAKKOŞ23 (UKRAYNA)
15-)AKLINYOLU1 (SIRBİSTAN)
16-)HARRY KEWELL (DANİMARKA)
TURNUVA AĞI : HAMACHI CAFE PES09
ŞİFRE : 123
HER PES09 TURNUVAMIZDA BU AĞ KULLANILIR. RESMİ HAMACHI CAFE AĞIDIR
İŞTE GRUPLAR VE FİKSTÜRLER!!!
A GRUBU
13 EKİM 2009
23.00 Türkiye 3–1 Norveç
23.30 Norveç 0–3 Türkiye (H)
23.00 İspanya 3–1 Sırbistan
23.30 Sırbistan 1-1 İspanya
14 EKİM 2009
23.30 Norveç 1–1 İspanya
00.00 İspanya 2–3 Norveç
23.30 Sırbistan 6–3 Türkiye
00.00 Türkiye 1–2 Sırbistan
16 EKİM 2009
22.00 İspanya 1–0 Türkiye
22.30 Türkiye 1-6 İspanya
22.00 Norveç 2-1 Sırbistan
22.30 Sırbistan 3–2 Norveç
B GRUBU
13 EKİM 2009
22.00 Ukrayna 0–1 Fransa
22.30 Fransa 1–1 Ukrayna
22.00 Almanya 5–0 Çek Cumhuriyeti
22.30 Çek Cumhuriyeti 0–1 Almanya
15 EKİM 2009
22.30 Fransa 2–1 Çek Cumhuriyeti
23.00 Çek Cumhuriyeti 0–2 Fransa
23.30 Ukrayna 1–1 Almanya
00.00 Almanya 1–0 Ukrayna
16 EKİM 2009
23.00 Almanya 2–1 Fransa
23.30 Fransa 2–0 Almanya
23.00 Çek Cumhuriyeti 1–2 Ukrayna
23.30 Ukrayna 4–3 Çek Cumhutiyeti
C GRUBU
14 EKİM2009
22.30 İngiltere 4–0 İsveç
23.00 İsveç 2–2 İngiltere
22.30 Portekiz 5–3 Danimarka
23.00 Danimarka 3–2 Portekiz
15 EKİM 2009
23.00 İsveç 2–2 Portekiz
23.30 Portekiz 3–3 İsveç
23.00 Danimarka 2–2 İngiltere
23.30 İngiltere 1–2 Danimarka
16 EKİM 2009
23.30 Danimarka 4–1 İsveç
00.00 İsveç 2–2 Danimarka
23.30 İngiltere 4–2 Portekiz
00.00 Portekiz 4–0İngiltere
D GRUBU
14 EKİM 2009
22.00 Hırvatistan 2–1 Rusya
22.30 Rusya 0–2 Hırvatistan
23.00 Hollanda 3–1 İtalya
23.30 İtalya 0–4 Hollanda
15 EKİM 2009
23.00 İtalya 0–3 Rusya
23.30 Rusya 4–3 İtalya
23.00 Hollanda 2–1 Hırvatistan
23.30 Hırvatistan 2–1 Hollanda
16 EKİM 2009
23.30 Rusya 1–1 Hollanda
00.00 Hollanda 2–2 Rusya
23.30 İtalya 0–1 Hırvatistan
00.00 Hırvatistan 1– 2İtalya
İŞTE ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ
NOT:ARKADAŞLAR YARI FİNAL MAÇLARININ BUGÜN(18 EKİM) SAAT 23.59 A KADAR BİTİRİLMESİNİ BEKLİYORUZ.TEŞEKKÜRLER
En son CLINT EASTWOOD tarafından Perş. Ekim 29, 2009 7:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 23 kere değiştirildi