Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

51 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir Çarş. Ocak 06, 2010 10:35 pm

İTALYA 5-1 HOLLANDA HOLLANDA 2-0 İTALYA

Kullanıcı profilini gör

52 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir Perş. Ocak 07, 2010 11:36 pm

arjantin 5 - 3 portekiz

portekiz 5 - 3 arjantin

Kullanıcı profilini gör

53 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir Cuma Ocak 08, 2010 12:00 am

PUAN DURMU GÜNCELLENMİŞ VE YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ BELLİ OLMUŞTUR ARKADAŞLAR...

B Grubu maçlarını tamamlamıştır...

A Grubunda ise seda - recep maçları kalmıştır...Onlarda yaptıktan sonra kurallar gereği grubunda ilk iki sırayı alan takımlar tur atlayıp yarı final ve final maçları yapılacaktır...

Seda - Recep maçları sıralamayı etkilemediğinden eşleşmeler belli olmştur.Buna göre A1-B2 B1-A2 eşleşmeleri yapılacaktır...

A1 - Fransa
A2 - İtalya

B1 İngiltere
B2 Nijerya

Eşleşmeler tablo olarak eklenmiştir.Başarılar ...

Kullanıcı profilini gör

54 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir Cuma Ocak 08, 2010 10:56 pm

Fransa 2-0 Nijerya
Nijerya 0-1 Fransa

Kullanıcı profilini gör

55 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir Cuma Ocak 08, 2010 11:46 pm

İTALYA 3-1 İNGİLTERE İNGİLTERE 5-3 İTALYA FİNALİN ADI İTALYA FRANSA

Kullanıcı profilini gör

56 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir C.tesi Ocak 09, 2010 12:35 pm

bir kupayı daha elimize yüzümüze bulaştırmadan bitirdik Smile
Fransa 3-2 İtalya
İtalya 4-6 Fransa

Kullanıcı profilini gör

57 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir C.tesi Ocak 09, 2010 2:03 pm

EMRE demiş ki:bir kupayı daha elimize yüzümüze bulaştırmadan bitirdik Smile
Fransa 3-2 İtalya
İtalya 4-6 Fransa

TEBRİKLER PRO.

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)
WE 8 MASTER CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile)
VIERI KUPASI (Vieri ile) Smile
Kullanıcı profilini gör http://hamachicafe.yetkinforum.com

58 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir C.tesi Ocak 09, 2010 4:01 pm

eyw clint.

Kullanıcı profilini gör

59 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir C.tesi Ocak 09, 2010 6:13 pm

way way turnuva bitmişşş hll...

tebrikler pro ...

Bu arada maçlarını tamamlayan ve aksamadan bitirdiğimiz için teşekkürler arkadaşlar...

Kullanıcı profilini gör

60 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir C.tesi Ocak 09, 2010 7:30 pm

eyw rodrigo turnuvada bana hiçbir iş yaptırmadıgın için teşekkürler Laughing

Kullanıcı profilini gör

61 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir C.tesi Ocak 09, 2010 7:43 pm

sözde beraberdikk bütün performansımı turnuva orgzsayonuna verdim bak gruptan çıkamadım Very Happy Bir dahakine sen bana iş bırakmazssın kupa benim olurr Very Happy

Kullanıcı profilini gör

62 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir C.tesi Ocak 09, 2010 7:45 pm

Rodrigo yu da tebrik etmek lazım. Uğraştı tablo,resim ,puanlama falan. ilk defa yapıyor adam. fazla hatası olan bir turnuvada olmadı yani. iyiydi ilk turnuva için.

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)

63 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir C.tesi Ocak 09, 2010 8:03 pm

rodrigo demiş ki:sözde beraberdikk bütün performansımı turnuva orgzsayonuna verdim bak gruptan çıkamadım Very Happy Bir dahakine sen bana iş bırakmazssın kupa benim olurr Very Happy

tamam rodrigo Wink Laughing

Kullanıcı profilini gör

64 Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Bir Çarş. Ocak 13, 2010 4:32 pm

Konu Kilit

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3