Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

CLINT EASTWOOD

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Mayıs 01, 2010 11:18 pm

WE 8 DE GENELDE DENGELİ OYNAMAYI SEVEN , YERİNE GÖRE DEFANS YAPAN ,YERİNE GÖRE KONTRAYA ÇIKIP ATAK YAPMAYI SEVEN BİR OYUNCUDUR. DEFANSİF YÖNÜ ATAK YÖNÜNDEN DAHA GÜÇLÜDÜR. ÖZELLİKLE İTALYANLARIN KATENACCİO TAKTİĞİNİ GÖZE ALARAK OYNAMAKTADIR.FORUMDA DEĞİŞİK TAKIMLARLA KUPA KAZANMASINIDA BİLMİŞTİR.

FAVORİ KULÜP TAKIMI : INTER ve A.C. MILAN
FAVORİ ÜLKE TAKIMI : İTALYA
GERÇEK HAYATTA TUTTUĞU TAKIM : GALATASARAY (BURSASPOR'U DA DESTEKLER.)
FAVORİ OYUNCUSU : ANDREİ SHEVCHENKO
FAVORİ 2.OYUNCUSU : ANDREA PİRLO ve DEL PIERO

En son CLINT EASTWOOD tarafından Çarş. Ağus. 24, 2011 7:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)
WE 8 MASTER CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile)
VIERI KUPASI (Vieri ile) Smile
Kullanıcı profilini gör http://hamachicafe.yetkinforum.com

2 Geri: CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Mayıs 01, 2010 11:32 pm

del pieroya ne olduu emeklimi ettin Very Happy

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Mayıs 01, 2010 11:35 pm

rodrigo demiş ki:del pieroya ne olduu emeklimi ettin Very Happy

Hacı Aslında favori 3.oyuncu olayıda eklense DEL PIERO var yani evet te düşününce DEL PIERO = PIRLO gibi çıkıyor. en iyisi PİRLO nun yanına ekleyelim piero yu alınmasın xD.

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)

4 Geri: CLINT EASTWOOD Bir Paz Mayıs 02, 2010 12:14 am

güzel bi oyun stili var saolsun banada cok emeği var bu hale gelmemde düşünerek oynar ama ne yazıkkı bana düşünerek oynamayı öğretemedi:-)

Kullanıcı profilini gör

5 Geri: CLINT EASTWOOD Bir Paz Mayıs 02, 2010 12:17 am

seda demiş ki:güzel bi oyun stili var saolsun banada cok emeği var bu hale gelmemde düşünerek oynar ama ne yazıkkı bana düşünerek oynamayı öğretemedi:-)

düşünce yapısı kendi oyun stiline göre değişecek. Önce hayalindeki stili tam oturtman lazım bence seda. Sonrası pratik yapa yapa olur inş. Smile

6 Geri: CLINT EASTWOOD Bir Paz Mayıs 02, 2010 12:23 am

Ya hiç oynarken aklım oyunda olmuyo ki bazen çok güzel düşünüp oynuyorum bazende berbat bende çözemedim kendimi

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: CLINT EASTWOOD Bir Paz Mayıs 02, 2010 12:25 am

seda demiş ki:Ya hiç oynarken aklım oyunda olmuyo ki bazen çok güzel düşünüp oynuyorum bazende berbat bende çözemedim kendimi

10 ya da 15 dk , yani maçın süresi ne ise o süre boyunca konsantre olman şart. defansif yönde bir çözümler bulmayı dene bir de kendince.

8 Geri: CLINT EASTWOOD Bir Paz Mayıs 02, 2010 11:10 am

bakalım olucak inş

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]