Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 4 sayfası]

26 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 6:02 pm

Misafir

Misafir
İTALYA 1-1 HOLLANDA
HOLLANDA 3-1 İTALYA

27 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 6:12 pm

saksonlar demiş ki:İTALYA 1-1 HOLLANDA
HOLLANDA 3-1 İTALYA

kötü başlangıç ama her şey bitmiş değil. Smile

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)
WE 8 MASTER CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile)
VIERI KUPASI (Vieri ile) Smile
Kullanıcı profilini gör http://hamachicafe.yetkinforum.com

28 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 6:30 pm

Misafir

Misafir
aynen

29 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 7:13 pm

Misafir

Misafir
HOLLANDA 2004 YILINDA ÇOKDA İYİ Bİ TAKIM DEĞİLDİ İTALYA WE8 DE DAHA GÜÇLÜ YAPILMIŞ HOLLANDA NIN SENİ YENMESİ BENİ ŞAŞIRTTI Sad

30 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 7:15 pm

Misafir

Misafir
SAKSONLAR iz bırakır:D 5-0 yenildim oda ayrı bi konu Very Happy:D

31 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 7:34 pm

Misafir

Misafir
harbi sağlam iz olmuşşş Razz

32 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 7:35 pm

Misafir

Misafir
aynen

33 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 8:42 pm

daha Atak oynayan bendim ama girmeyince girmiyor yapacak bir şey yok.

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)

34 SONUÇ Bir Cuma Haz. 26, 2009 9:46 pm

BREZİLYA (ETHEM) 3-1 (MELANKOLİA) SIRBİSTAN
SIRBİSTAN (MELANKOLİA) 0-1 (ETHEM) BREZİLYA

Kullanıcı profilini gör

35 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 10:20 pm

İTALYA 1 - SIRBİSTAN 1
SIRBİSTAN 0 - İTALYA 1

36 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 10:32 pm

DARK demiş ki:HOLLANDA 2004 YILINDA ÇOKDA İYİ Bİ TAKIM DEĞİLDİ İTALYA WE8 DE DAHA GÜÇLÜ YAPILMIŞ HOLLANDA NIN SENİ YENMESİ BENİ ŞAŞIRTTI Sad

evet yılmaz abi haklısın ama futbol işte top yuvarlak Very Happy abi bide su resim ne ya biz burda futbol icra ediyoz hanry koysana Very Happy

Kullanıcı profilini gör

37 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 10:59 pm

Misafir

Misafir
blue demiş ki:
DARK demiş ki:HOLLANDA 2004 YILINDA ÇOKDA İYİ Bİ TAKIM DEĞİLDİ İTALYA WE8 DE DAHA GÜÇLÜ YAPILMIŞ HOLLANDA NIN SENİ YENMESİ BENİ ŞAŞIRTTI Sad

evet yılmaz abi haklısın ama futbol işte top yuvarlak Very Happy abi bide su resim ne ya biz burda futbol icra ediyoz hanry koysana Very Happy

ya askerden döndükden sonra biraz kendimi toplim deidm askerde hiç bişey yaptırmadılar toplasan 5 ayda 3 km koşmadım 10 metere sürünmedim kiloda alınca evde basladım antremana biraz şekle girim bırkaıkcam Very Happy hanri kalbimde zaten

38 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 11:10 pm

güven(TÜRKİYE) 0-1 adem(ALMANYA) adem(ALMANYA) 1-2 güven(TÜRKİYE)

Kullanıcı profilini gör

39 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 11:47 pm

Misafir

Misafir
ing 2 - 2 fra

fra 2 - 2 ing

40 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 11:49 pm

Misafir

Misafir
SIRBİSTAN KARADAĞ 3-2 HOLLANDA
HOLLANDA 3-2 SIRBİSTAN KARADAĞ

puanları paylaştık Very Happy iyi maçlardı

41 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Cuma Haz. 26, 2009 11:52 pm

DARK demiş ki:ing 2 - 2 fra

fra 2 - 2 ing

ne maçlar oldu abi ya ama son maçta son dklarda güzel bi kontra ile golü buldum saol maçlar için abi
evet çek cumhuriyeti ile maçım kaldı onlada yapalım

Kullanıcı profilini gör

42 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Haz. 27, 2009 12:01 am

blue demiş ki:

fra 2 - 2 ing

ne maçlar oldu abi ya ama son maçta son dklarda güzel bi kontra ile golü buldum saol maçlar için abi

fransa ingiltereden daha güçlü bir takım. iyi sonuçlar çıkarmışsın murat. tebrikler.

Kullanıcı profilini gör

43 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Haz. 27, 2009 2:16 am

ethem_6 demiş ki:
blue demiş ki:

fra 2 - 2 ing

fransa ingiltereden daha güçlü bir takım. iyi sonuçlar çıkarmışsın murat. tebrikler.

saol abim evet fransa güçlü takım ama bende maçı bırakmadım Very Happy sanada maçlarında başarılar abi

mustafa abi bu turnuvayı cumartesi gecesine kadar bitirebilirmiyiz abi pazar sabahı burda yokum da o yüzden gelmeyen arkdasları eleyip bir üst tura yaspan yani olurmu ?

Kullanıcı profilini gör

44 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Haz. 27, 2009 2:39 am

blue demiş ki:
ethem_6 demiş ki:
blue demiş ki:

fra 2 - 2 ing

saol abim evet fransa güçlü takım ama bende maçı bırakmadım Very Happy sanada maçlarında başarılar abi

mustafa abi bu turnuvayı cumartesi gecesine kadar bitirebilirmiyiz abi pazar sabahı burda yokum da o yüzden gelmeyen arkdasları eleyip bir üst tura yaspan yani olurmu ?

cumartesi günü rakiplerini bulmaya çalış o zaman inş.gelirler.zaman olarak az bir zaman hadi p.tesi desen neysede.Çarşambaya kadar gelirsin herhalde.ya da p.tesi yaparsın maçını olmazsa.Zaman darlığı yok nasılsa ama önce bitirirsek eşleşmelere çabuk geçeriz tabiki.Gruplarında henüz maç yapmayan arkadaşlarda 1-2 gün içinde gelirler zaten büyük bir aksilik olmazsa.

45 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Haz. 27, 2009 6:38 am

abi ailemin aldığı şok kararla 2 hafta buralarda yokum avşaya gidiyoz ne çarsambası keske çarsamba olsa ama abi ben yılmıcam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ben evden kolla we8 oyunumu da yanımda götürcem ordaki bi internete cafede bağlanıcam artık hepinize saygılar muraT Very Happy

Kullanıcı profilini gör

46 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Haz. 27, 2009 3:34 pm

Evet benim yapabileceğim bir şey yok Murat sen bir çaresine bakacaksın artık Very Happy

47 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Haz. 27, 2009 9:24 pm

Misafir

Misafir
blue demiş ki:abi ailemin aldığı şok kararla 2 hafta buralarda yokum avşaya gidiyoz ne çarsambası keske çarsamba olsa ama abi ben yılmıcam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ben evden kolla we8 oyunumu da yanımda götürcem ordaki bi internete cafede bağlanıcam artık hepinize saygılar muraT Very Happy

helal olsun sana beaaaaaaaaaaa bu ne we8888888888888888888 aşkıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı kardşeim beaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy

48 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Haz. 27, 2009 9:50 pm

DARK demiş ki:
blue demiş ki:abi ailemin aldığı şok kararla 2 hafta buralarda yokum avşaya gidiyoz ne çarsambası keske çarsamba olsa ama abi ben yılmıcam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ben evden kolla we8 oyunumu da yanımda götürcem ordaki bi internete cafede bağlanıcam artık hepinize saygılar muraT Very Happy

helal olsun sana beaaaaaaaaaaa bu ne we8888888888888888888 aşkıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı kardşeim beaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy

evet abi ben sevdimmi ölümüne kadar Very Happy suan avşa adasında internet cafeden yazıyorum

Kullanıcı profilini gör

49 Geri: WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Paz Haz. 28, 2009 12:19 pm

rodrigo(ÇEK.CUM.) 2-1 adem(ALMANYA) adem(ALMANYA) 2-1 rodrigo(ÇEK.CUM.)

Kullanıcı profilini gör
HOLLANDA 0-1 İSPANYA
İSPANYA 3-3 HOLLANDA

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki