Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 12:18 pm

italya 3-0 portekiz
portekiz 0-3 italya
İLHAN TURNUVADAN DİSKALİFİYE EDİLDİĞİNDEN DOLAYI HÜKMEN SKORLAR YAZILMIŞTIR

Kullanıcı profilini gör

27 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 1:00 pm

ibrahim :1 pro 1
pro:2 ibrahim:4

Kullanıcı profilini gör

28 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 1:14 pm

italya 1 fransa 1
fransa 2 italya 4

Kullanıcı profilini gör

29 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 1:17 pm

ibo sadece takım isimlerini yazman yeterli Wink

Kullanıcı profilini gör

30 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 1:44 pm

ilhan yani taktak turnuvadan diskalifiye olmuştur. Duyurulur.... Gruptaki diğer arkadaşlara 6'şar puan verilecektir.
SAYGISIZLIK,KÜFÜR,HAKARET,İNSAN KÜÇÜMSEME,IRKÇILIK GİBİ sebepler DİSKALİFİYE SEBEBİDİR...
Bu ve benzeri tutum ve davranışlarına devam ederse önce forumdan sonra hamachi ağından banlanması söz konusudur.

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)
WE 8 MASTER CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile)
VIERI KUPASI (Vieri ile) Smile
Kullanıcı profilini gör http://hamachicafe.yetkinforum.com

31 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 5:50 pm

gürçay demiş ki:CLINT MAÇLARINI YAPACAK GERİ DÖNDÜÜÜ!!!!!! Smile

dönücek tabi ne yapıcak Very Happy we8 bu hiç birşeye benzemezzz dimi clintt

Kullanıcı profilini gör

32 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 5:51 pm

bu arada lütfen seviyeyi düşürmeyelimm arkadaşlarrr

Kullanıcı profilini gör

33 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 6:05 pm

rodrigo demiş ki:
gürçay demiş ki:CLINT MAÇLARINI YAPACAK GERİ DÖNDÜÜÜ!!!!!! Smile

dönücek tabi ne yapıcak Very Happy we8 bu hiç birşeye benzemezzz dimi clintt

hiç bir şeye benzemez mi ? orasını bilmemde turnuva aksamasın ve son şansımı kullanayım dedim sadece.

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)

34 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir C.tesi Eyl. 26, 2009 7:04 pm

arjantin 3 - 3 ispanya
ispanya 3 - 2 arjantin

Kullanıcı profilini gör

35 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Paz Eyl. 27, 2009 3:32 pm

atlan formdanda at atmassan

Kullanıcı profilini gör

36 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Paz Eyl. 27, 2009 4:44 pm

İTALYA 3-0 İNGİLTERE
İNGİLTERE 0-3 İTALYA
[b]BAHADIR MAÇINI YAPMAK İSTEMEDİĞİNDEN DOLAYI HÜKMEN SKOR YAZILMIŞTIR.

Kullanıcı profilini gör

37 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Paz Eyl. 27, 2009 5:47 pm

taktak demiş ki:atlan formdanda at atmassan

ne nitelikte ve karakterde insan olduğun belli. yorumu diğer arkadaşlara bırakıyorum. forumdanda banlanıyorsun. el salla .

38 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Paz Eyl. 27, 2009 5:58 pm

formda ve ağda saygısız olan ne konuştuğunu bilmeyen ve küfürbaz insanların büyük olsun küçük olsun şöle olsun böyle olsun yeri yoktur. öncelikli amacımız sohbet dostluk ondan sonra we8 oynamaktır. ve yardımcı olmaya çalışmaktır. düzeni kimse bozamaz gözünün yaşına bakmadan ağdanda sitedende banlanır. benim düşüncelerim bunlar. içinizde hiç kimse bana küfür et benim zoruma gitmez demez heralde. bunlar sadece site ve ağda veya sanal alemler için deil. sosyal yaşamdada bir insanın toplum içinde yaşamasını gerektiren etik kurallardır. lütfen dikkatli olalım diyorum.

Kullanıcı profilini gör

39 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Paz Eyl. 27, 2009 8:25 pm

ethem_6 demiş ki:formda ve ağda saygısız olan ne konuştuğunu bilmeyen ve küfürbaz insanların büyük olsun küçük olsun şöle olsun böyle olsun yeri yoktur. öncelikli amacımız sohbet dostluk ondan sonra we8 oynamaktır. ve yardımcı olmaya çalışmaktır. düzaeni kimse bozamaz gözünün yaşına bakmadn ağdanda sitedende banlanır. benim düşüncelerim bunlar. içinizde hiç kimse bana küfür et benim zoruma gitmez demez heralde. bunlar sadece site ve ağda veya sanal alemler için deil. sosyal yaşamdada bir insanın toplum içinde yaşamasını gerektiren etik kurallardır. lütfen dikkatli olalım diyorum.

walla diyecek bişey kalmamış ne gerekiyosa demişsin ethem.
Umarım siteye ve ağa katılan arkadaşlar ortamı bozmazlarda hiç böle yazılar yazılmasına gerek kalmaz...

Kullanıcı profilini gör

40 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Ptsi Eyl. 28, 2009 8:23 pm

ispanya 2 - 0 fransa

fransa 2 - 1 ispanya

Kullanıcı profilini gör

41 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Salı Eyl. 29, 2009 3:50 pm

italya 1 - brezilya 1
brezilya 2 - italya 1

Finalde rodrigo ile beraberim Very Happy

42 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Salı Eyl. 29, 2009 9:17 pm

Brezilya 4 - İspanya 2
İspanya 1 - Brezilya 2
Rodrigo yu finale gelmesinden ötürü tebrik ettim.

6.Şampiyonluğumuda aldım.

43 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Salı Eyl. 29, 2009 9:47 pm

CLINT EASTWOOD demiş ki:Brezilya 4 - İspanya 2
İspanya 1 - Brezilya 2
Rodrigo yu finale gelmesinden ötürü tebrik ettim.

6.Şampiyonluğumuda aldım.

Walla daha ii oynayan kazandı...tebrikler clint cheers cheers

Kullanıcı profilini gör

44 Geri: WE8 NATIONAL CUP ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Bir Salı Eyl. 29, 2009 9:49 pm

tebrikler clint

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2