Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD

+5
hero07
rodrigo
dash_man
guven92
CLINT EASTWOOD
9 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

SİZCE WE 8 KRAL KUPASININ SAHİBİ KİM OLUR ? TURNUVAYI KİM KAZANIR ?

WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 I_vote_lcap38%WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 I_vote_rcap 38% [ 3 ]
WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 I_vote_lcap38%WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 I_vote_rcap 38% [ 3 ]
WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 I_vote_lcap24%WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 I_vote_rcap 24% [ 2 ]
Toplam Oylar : 8

Anket kapatıldı

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 5 sayfası]

51WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 6:47 pm

Misafir

Misafir

hollanda bu sonuçları nasıl aldı anlamadım ......................

52WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 7:03 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

deplasmanda nesta attı son golü. Very Happy diğeride girmedi işte. döndü gol oldu. web tasarımına devam edeyim. Very Happy önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

http://hamachicafe.yetkinforum.com

53WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 7:09 pm

Misafir

Misafir

Atarım ta tah ta tah V.nistelroy

54WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 7:11 pm

Misafir

Misafir

DARK demiş ki:hollanda bu sonuçları nasıl aldı anlamadım ......................
abi SAKSONLAR BU iz bırakır Very Happy:D

55WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 7:34 pm

Misafir

Misafir

ing 2-2 fra

fra 2- 2 ing

girmeyince girmioo a............................

56WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 8:13 pm

dash_man

beyler arkadaşımın daveti üzerine bir tatil köyünde aldım soluğu. Denizin maviliğine bırakıyorsunuz kendinizi. Haliyle yorgunluk ve meşguliyet nedeniyle maçlarla ilgilenemedim. Kusura bakmayın...

57WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 8:20 pm

Misafir

Misafir

olur olur sorun deill

58WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 9:18 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

HÜKMEN SKORLAR
PORTEKİZ 3 - İNGİLTERE 0
İNGİLTERE 0 - PORTEKİZ 3

59WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 10:49 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

İTALYA 5 - ARJANTİN 2
ARJANTİN 1 - İTALYA 1

Bağlantı sorunu yüzünden arjantin 2 maçıda deplasmanda oynamıştır.

60WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 11:02 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

HÜKMEN SKORLAR
ARJANTİN 3 - İSPANYA 0
İSPANYA 0 - ARJANTİN 3

61WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Çarş. Tem. 08, 2009 11:05 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

HÜKMEN SKORLAR
İTALYA 3 - İSPANYA 0
İSPANYA 0 - İTALYA 3

62WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 10:44 am

ethem_6

portekiz 2-0 çek
çek1-1portekiz

63WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 8:12 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

HÜKMEN SKORLAR

BREZİLYA 3 - İSPANYA 0
İSPANYA 0 - BREZİLYA 3

64WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 8:25 pm

Misafir

Misafir

HOLLANDA 4-3 BREZİLYA
BREZİLYA 1-2 HOLLANDA
TAM PUAN GİDİYORUM 18 PUAN OLDU :d:d

65WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 8:40 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

PUAN DURUMLARI GÜNCELLENMİŞTİR.
TURNUVADAN ELENMESİ KESİNLEŞMİŞ TAKIMLAR
ÇEK CUMHURİYETİ
ALMANYA
BREZİLYA
İSPANYA

Diğer yapılacak maçlar ancak sıralamayı değiştirecektir.

SIRALAMAYI DEĞİŞTİREBİLECEK TEK MAÇ ŞU ANDA
FRANSA - PORTEKİZ MAÇI
Bu maçı yapacakmısınız ? YOKSA yapmak istemiyorsanız 2 maçı eksik sayıp eşleşmelere geçelim.
BAHADIR VE DARK YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

66WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 8:46 pm

bahadir01adana

bahadir01adana

bn yapmak istiyorummm

http://www.bahadirsergen.tr.gg

67WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 9:42 pm

Misafir

Misafir

porto 2 - 2 fra

fra 5- 0 porto

şampiyon fransaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy olucak Very Happy

68WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 10:14 pm

Misafir

Misafir

DARK demiş ki:porto 2 - 2 fra

fra 5- 0 porto

şampiyon fransaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy olucak Very Happy

OOOOOOOOOO DARK ABİ TEBRİKLER AMA BİZİM GRUBA Bİ BAK :dd: BENİM PUANLARA :d:d BENDE ÇOK İSTİORUM ŞAMPİYON OLMAYI :d:d

69WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 11:24 pm

Misafir

Misafir

ewet güsel sonuclar almışsın yenlmeyen 2 takımız ama bir ipte iki cambaz olmaz bana kadar gelebilirsen bu senin en büyük ödülün olur yani ikincilikden bahsediyorum Very Happy

italya lütfen portekisi ele adama port açamadım hayatımda ilk kes modme arayüs sayfasını 184.162.1.133 diye bi ip ile girilidni gördüm gerçi girilmioda dednedik olmadı normalde modem arayuslerien iki ip ile girilir 1) 10.0.0. gibi dieride 192. 168. ile giden ip numarasıdır bahadırın nmarası evlere şenlik 184.168 die gidio şaşdım kaldım kabul etse pc canım yanamz kabulde etmıoo sacmalıkk tek çare modmei resetliycek sona ayarlıycaz başka yolu yok

arkadaşalr bide internete usb kablosu ile bağlanıosanız port çamanıza gerke yoktur siizn zaten bütün portlarınız acıkdır rahat rahat we8 pes4 oynayabilriisniz port baglantısı ile Very Happy

70WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 KRAL KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD Perş. Tem. 09, 2009 11:31 pm

Misafir

Misafir

SAKSONLARA DİKKAT ET ABİ İZ BIRAKIR :d:d

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

DARK demiş ki:ewet güsel sonuclar almışsın yenlmeyen 2 takımız ama bir ipte iki cambaz olmaz bana kadar gelebilirsen bu senin en büyük ödülün olur yani ikincilikden bahsediyorum Very Happy

italya lütfen portekisi ele adama port açamadım hayatımda ilk kes modme arayüs sayfasını 184.162.1.133 diye bi ip ile girilidni gördüm gerçi girilmioda dednedik olmadı normalde modem arayuslerien iki ip ile girilir 1) 10.0.0. gibi dieride 192. 168. ile giden ip numarasıdır bahadırın nmarası evlere şenlik 184.168 die gidio şaşdım kaldım kabul etse pc canım yanamz kabulde etmıoo sacmalıkk tek çare modmei resetliycek sona ayarlıycaz başka yolu yok

arkadaşalr bide internete usb kablosu ile bağlanıosanız port çamanıza gerke yoktur siizn zaten bütün portlarınız acıkdır rahat rahat we8 pes4 oynayabilriisniz port baglantısı ile Very Happy

inşallah elemeye çalışacağım. Very Happy

melankolia

saksonlarda cok ız bırakırmıs
grupta bırıncı olmus yenılmeden aman aman
ıng 4 - 1 hollanda
hollanda 0 - 2 ıng

Misafir

Misafir

ya abi şu clup house formatını kaldırın fixtür belli olmayan maçları clup house damı yapmak zorundayıZ istediğimiz stad ta yapalım benim ekran bozuk clup house da karanlık gösterio clup house da yaptığım hiç bir maçı kazanamam istediğimiz yerde yapalım maçlarımızı kazanabileceğim kupadan oldum clint abi şu formatı değiştir istediğimiz yerde yapalım maçları Sad

Misafir

Misafir

melankolia demiş ki:saksonlarda cok ız bırakırmıs
grupta bırıncı olmus yenılmeden aman aman
ıng 4 - 1 hollanda
hollanda 0 - 2 ıng
AGA KONUŞTURMA BENİ MAÇLARI CLUP HOUSE DA YAPMASAYDIK BU SONUÇLARI ALAMAZDIN STAD BAŞKA OLSAYDI BEN SANA EN GÜZELİNDEN İZ BIRAKIRDIM :d:dOYUNCULARIN FORMALARI ZOR BELLİ OLUO CLİNT ABİ Bİ ÇÖZÜM BUL ŞUNA YHA DEĞİŞTİR ŞU FORMATI İSTEDİĞİMİZ STAD TA YAPALIM MAÇLARIMIZI CLUP HOUSE TA YAPMAYA MECBURMUYUZ

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

eşleşme maçları için tavsiye edilen stat Club House ama isterseniz başka stattada yapabilirsiniz tabiki.

Tebrikler İngiltere

En son CLINT EASTWOOD tarafından Cuma Tem. 10, 2009 10:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 5 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki