Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE

+3
rodrigo
EMRE
CLINT EASTWOOD
7 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

WE 8 FAVORİ KUPASININ ŞAMPİYONU KİM OLUR ?

WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_lcap8%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_rcap 8% [ 1 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_lcap17%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_rcap 17% [ 2 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_lcap42%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_rcap 42% [ 5 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_lcap17%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_rcap 17% [ 2 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_lcap0%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_lcap8%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_rcap 8% [ 1 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_lcap0%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 12

Anket kapatıldı

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

26WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Salı Eyl. 15, 2009 10:54 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Ben burada olurum diyen adamı yazmak zorundayız. Yazdıran oyuncular düşünmesi lazım bu durumu.Yazdıran Oyuncu düşünmezse başka kim düşünecek.Biz turnuvaya giren oyunculara baştan söylüyoruz.Eğer devam ettiremeyecekseniz kayıt yaptırmayın diye.Başka daha ne yapılır ki ? Ancak Tarih Saat verebiliriz.Hemde verdiğim tarih ve saatler gayet mantıklı saatler.Maçları 3 gün'e bölüyoruz.Hepsini 1 günde yapınızda demiyoruz.Daha ne yapılır.Başka ne olacak yani?

En son CLINT EASTWOOD tarafından Salı Eyl. 15, 2009 10:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

http://hamachicafe.yetkinforum.com

27WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Salı Eyl. 15, 2009 10:57 pm

EMRE

EMRE

Acımasız ol abi Twisted Evil

28WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Salı Eyl. 15, 2009 11:00 pm

Misafir

Misafir

tüm dediklerinise yasdıklarınıza katılıyorum fakat benım durumum istisnai bi durum beni tanıyosunuz öle değilmi bu güne kadar hiç bi maçımı eksik bırkamadım hamachiden hep yasdım beyler maçımız var yapalım diye ama dinletemedim Sad

29WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Çarş. Eyl. 16, 2009 6:07 pm

rodrigo

rodrigo

aga sırf sana sölenmiş şeyler değil bence.İllaki işin olur veya rahatsız olursun gelemezsin ama kanımca isim yazdırıp sonra sallıyanlar war bunları çözmek lazım...

30WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Çarş. Eyl. 16, 2009 6:17 pm

Misafir

Misafir

kesinlikle haklısın ama ethem bile bişey yazmayıp oynamadıkdan sona daha kime güvenecez sağlam oyuncu dedimiz biri bile oynamıyor Sad

31WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Çarş. Eyl. 16, 2009 11:19 pm

ethem_6

ben hiçbir turnuvada sallmamazlık yapmam. ve sallamayacağım turnuvayada katılmam. katıldığım bütün turnuvaları sonuna kadar götürmüştürümdür. diğer sitede 1 turnuva bitirdim şampion oldum 2 turnuvada da kaydım vardı ama ben siteden ayrıldım onun içinde herkezden özür diledim. gelelim şu iki güne dün ve bugun. dün babam ciddi şekilde rahatsızdı hastanedeydim. gece geldim ama kurallar gevşemesin die emrede vardı maçımızı yapmadık. bugunde gündüz zaten çok işim vardı önemli derecede tapu sözleşmeler noter falan. akşamda arkadaşım aradı nişanıma gelmiyomusun die onu bile unutmuştum. şuanda döndüm nişandan. şu son 2 gün fiyasko onu söyleyeyim. aslında dün form a yazcaktım da cilintle mesajlajmıştık cepten. hatta hamachidende konuşmuştuk sonra onun için yazmaa gereği duymadım. hatta bugun maçım yokmuş. tek maç kaçırdık diemi oldu böle Very Happy

32WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 12:37 am

Misafir

Misafir

yok kanka sadece senın için sölemedim senden örnek verdim devamsızlık yapmayan bi ögrenciyidn Very Happy sen bile o gun gelemedin ya ondan diorum yoksa illaki haklı sebeplerin vardır anlarız yav o kadarda deil yani gerçek hayat daha önemli sanal hayatı kim takar bozma moralini salla gitsin gelenlerle yaparız

33WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 2:17 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Doğan hasta olmuş sanırım. Kendisine geçmiş olsun diliyorum,ama dünkü maç yapılmadı ve daha fazla uzatırsak hiç bir zaman sonu gelmeyecek o yüzden hükmen skorları yazıyorum

Hükmen Skorlar

FRANSA 3 - NİJERYA 0
NİJERYA 0 - FRANSA 3

34WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 2:19 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

TURNUVA BUGÜNKÜ MAÇLARLA DEVAM ETMEKTEDİR. LÜTFEN SAATLERİMİZE DİKKAT EDELİM...

35WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 6:09 pm

rodrigo

rodrigo

ethem_6 demiş ki:ben hiçbir turnuvada sallmamazlık yapmam. ve sallamayacağım turnuvayada katılmam.
benim ondan hiç şüphem yok zati ...
ethem_6 demiş ki: dün ve bugun. dün babam ciddi şekilde rahatsızdı hastanedeydim.
Geçmiş olsun aga en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah...

36WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 6:12 pm

rodrigo

rodrigo

Bu arada saat 22.00 da ve 23.00 daki rakiplerimi bekliyorummm ona göre geç kalmasınlarr Very Happy

37WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 10:02 pm

Misafir

Misafir

hollanda 1 - 5 fransa

holanda 1- 2 fransaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy

38WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 10:13 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Hükmen Skorlar

HOLLANDA 3 - NİJERYA 0
NİJERYA 0 - HOLLANDA 3

En son CLINT EASTWOOD tarafından Perş. Eyl. 17, 2009 10:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

39WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 10:14 pm

rodrigo

rodrigo

Gene iisin Darkkkk Cool

40WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 10:16 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

İTALYA 2 - BREZİLYA 1
BREZİLYA 3 - İTALYA 1

41WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 10:45 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Puan Durumunu yakın bir zamanda güncelliyorum.Gruptan çıkanlar kesinleşmiş durumda..

42WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 10:57 pm

ethem_6

ispanya 4 - 0 brezilya
birezilya 7 - 2 ispanya

43WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Perş. Eyl. 17, 2009 11:23 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

PUAN DURUMLARI GÜNCELLENDİ veEŞLEŞMELER BELİRTİLDİ.

44WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 7:12 pm

Misafir

Misafir

arjantin 3-2 fransa

2-1den mac döndu net güseldi bi anda deişti yenildim topu algılamadı adamlarım

fransa 2-1 arjantin sonucda final benim bakalım kim gelcek hahahahaha

45WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 7:53 pm

rodrigo

rodrigo

hollanda 1 - 1 italya
italya 1 - 1 hollanda

UZATMALARDA

hollanda 1 - 0 italya
italya 1 - 3 hollanda

46WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 8:03 pm

EMRE

EMRE

dark neden bahane açıklama gereği duydun ?

47WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 8:12 pm

HaciYatmasWe8

HaciYatmasWe8

sanırım zoruna gitmis 2-1 den donmesi bahane bulmak gelmis aklına ve alaycı bi tavır hiç yakısmamıs darka

48WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 8:16 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

DARK insanları küçümsüyor yaw. O hep öyle yapıyor ona kalsa hiç turnuva açmayalım şampiyon direk DARK diyelim. Biz yenildikmi tamam buraya kadarmış yenildik diyoz. Adamlarım koşmadı bilmem ne. çocukça bahaneler yani bunlar. Yenince sen yendin yenmeyince adamlar koşmadı. Very Happy Biz yenersekte bizim adamlar koştu şansa yendik yenemezsekte biz yenildik. Very Happy

49WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 8:24 pm

gürçay

gürçay

CLINT EASTWOOD demiş ki:DARK insanları küçümsüyor yaw. O hep öyle yapıyor ona kalsa hiç turnuva açmayalım şampiyon direk DARK diyelim. Biz yenildikmi tamam buraya kadarmış yenildik diyoz. Adamlarım koşmadı bilmem ne. çocukça bahaneler yani bunlar. Yenince sen yendin yenmeyince adamlar koşmadı. Very Happy Biz yenersekte bizim adamlar koştu şansa yendik yenemezsekte biz yenildik. Very Happy
walla dogru öle sölüo hep Very Happy

50WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 2 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 8:26 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Diğer Arkadaşlara çoluk çocuk diyor kendisi çocukça davranıyor.Hangimiz çocuk acaba ? Taktir diğer arkadaşların bence...

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki