Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

WE 8 FAVORİ KUPASININ ŞAMPİYONU KİM OLUR ?

8% 8% [ 1 ]
17% 17% [ 2 ]
42% 42% [ 5 ]
17% 17% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
8% 8% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
8% 8% [ 1 ]
Toplam Oylar : 12

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

26 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Salı Eyl. 15, 2009 10:54 pm

Ben burada olurum diyen adamı yazmak zorundayız. Yazdıran oyuncular düşünmesi lazım bu durumu.Yazdıran Oyuncu düşünmezse başka kim düşünecek.Biz turnuvaya giren oyunculara baştan söylüyoruz.Eğer devam ettiremeyecekseniz kayıt yaptırmayın diye.Başka daha ne yapılır ki ? Ancak Tarih Saat verebiliriz.Hemde verdiğim tarih ve saatler gayet mantıklı saatler.Maçları 3 gün'e bölüyoruz.Hepsini 1 günde yapınızda demiyoruz.Daha ne yapılır.Başka ne olacak yani?

En son CLINT EASTWOOD tarafından Salı Eyl. 15, 2009 10:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)
WE 8 MASTER CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile)
VIERI KUPASI (Vieri ile) Smile
Kullanıcı profilini gör http://hamachicafe.yetkinforum.com

27 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Salı Eyl. 15, 2009 10:57 pm

Acımasız ol abi Twisted Evil

Kullanıcı profilini gör

28 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Salı Eyl. 15, 2009 11:00 pm

Misafir

Misafir
tüm dediklerinise yasdıklarınıza katılıyorum fakat benım durumum istisnai bi durum beni tanıyosunuz öle değilmi bu güne kadar hiç bi maçımı eksik bırkamadım hamachiden hep yasdım beyler maçımız var yapalım diye ama dinletemedim Sad

29 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Çarş. Eyl. 16, 2009 6:07 pm

aga sırf sana sölenmiş şeyler değil bence.İllaki işin olur veya rahatsız olursun gelemezsin ama kanımca isim yazdırıp sonra sallıyanlar war bunları çözmek lazım...

Kullanıcı profilini gör

30 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Çarş. Eyl. 16, 2009 6:17 pm

Misafir

Misafir
kesinlikle haklısın ama ethem bile bişey yazmayıp oynamadıkdan sona daha kime güvenecez sağlam oyuncu dedimiz biri bile oynamıyor Sad

31 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Çarş. Eyl. 16, 2009 11:19 pm

ben hiçbir turnuvada sallmamazlık yapmam. ve sallamayacağım turnuvayada katılmam. katıldığım bütün turnuvaları sonuna kadar götürmüştürümdür. diğer sitede 1 turnuva bitirdim şampion oldum 2 turnuvada da kaydım vardı ama ben siteden ayrıldım onun içinde herkezden özür diledim. gelelim şu iki güne dün ve bugun. dün babam ciddi şekilde rahatsızdı hastanedeydim. gece geldim ama kurallar gevşemesin die emrede vardı maçımızı yapmadık. bugunde gündüz zaten çok işim vardı önemli derecede tapu sözleşmeler noter falan. akşamda arkadaşım aradı nişanıma gelmiyomusun die onu bile unutmuştum. şuanda döndüm nişandan. şu son 2 gün fiyasko onu söyleyeyim. aslında dün form a yazcaktım da cilintle mesajlajmıştık cepten. hatta hamachidende konuşmuştuk sonra onun için yazmaa gereği duymadım. hatta bugun maçım yokmuş. tek maç kaçırdık diemi oldu böle Very Happy

Kullanıcı profilini gör

32 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 12:37 am

Misafir

Misafir
yok kanka sadece senın için sölemedim senden örnek verdim devamsızlık yapmayan bi ögrenciyidn Very Happy sen bile o gun gelemedin ya ondan diorum yoksa illaki haklı sebeplerin vardır anlarız yav o kadarda deil yani gerçek hayat daha önemli sanal hayatı kim takar bozma moralini salla gitsin gelenlerle yaparız

33 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 2:17 pm

Doğan hasta olmuş sanırım. Kendisine geçmiş olsun diliyorum,ama dünkü maç yapılmadı ve daha fazla uzatırsak hiç bir zaman sonu gelmeyecek o yüzden hükmen skorları yazıyorum

Hükmen Skorlar

FRANSA 3 - NİJERYA 0
NİJERYA 0 - FRANSA 3

WE 8 FİNAL CUP ŞAMPİYONU (A.C. Milan ile) , WE 8 NATIONAL CUP ŞAMPİYONU (Brezilya ile)

34 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 2:19 pm

TURNUVA BUGÜNKÜ MAÇLARLA DEVAM ETMEKTEDİR. LÜTFEN SAATLERİMİZE DİKKAT EDELİM...

35 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 6:09 pm

ethem_6 demiş ki:ben hiçbir turnuvada sallmamazlık yapmam. ve sallamayacağım turnuvayada katılmam.
benim ondan hiç şüphem yok zati ...
ethem_6 demiş ki: dün ve bugun. dün babam ciddi şekilde rahatsızdı hastanedeydim.
Geçmiş olsun aga en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah...

Kullanıcı profilini gör

36 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 6:12 pm

Bu arada saat 22.00 da ve 23.00 daki rakiplerimi bekliyorummm ona göre geç kalmasınlarr Very Happy

Kullanıcı profilini gör

37 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 10:02 pm

Misafir

Misafir
hollanda 1 - 5 fransa

holanda 1- 2 fransaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy

38 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 10:13 pm

Hükmen Skorlar

HOLLANDA 3 - NİJERYA 0
NİJERYA 0 - HOLLANDA 3

En son CLINT EASTWOOD tarafından Perş. Eyl. 17, 2009 10:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

39 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 10:14 pm

Gene iisin Darkkkk Cool

Kullanıcı profilini gör

40 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 10:16 pm

İTALYA 2 - BREZİLYA 1
BREZİLYA 3 - İTALYA 1

41 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 10:45 pm

Puan Durumunu yakın bir zamanda güncelliyorum.Gruptan çıkanlar kesinleşmiş durumda..

42 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 10:57 pm

ispanya 4 - 0 brezilya
birezilya 7 - 2 ispanya

Kullanıcı profilini gör

43 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Perş. Eyl. 17, 2009 11:23 pm

PUAN DURUMLARI GÜNCELLENDİ veEŞLEŞMELER BELİRTİLDİ.

44 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Cuma Eyl. 18, 2009 7:12 pm

Misafir

Misafir
arjantin 3-2 fransa

2-1den mac döndu net güseldi bi anda deişti yenildim topu algılamadı adamlarım

fransa 2-1 arjantin sonucda final benim bakalım kim gelcek hahahahaha

45 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Cuma Eyl. 18, 2009 7:53 pm

hollanda 1 - 1 italya
italya 1 - 1 hollanda

UZATMALARDA

hollanda 1 - 0 italya
italya 1 - 3 hollanda

Kullanıcı profilini gör

46 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Cuma Eyl. 18, 2009 8:03 pm

dark neden bahane açıklama gereği duydun ?

Kullanıcı profilini gör

47 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Cuma Eyl. 18, 2009 8:12 pm

sanırım zoruna gitmis 2-1 den donmesi bahane bulmak gelmis aklına ve alaycı bi tavır hiç yakısmamıs darka

Kullanıcı profilini gör

48 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Cuma Eyl. 18, 2009 8:16 pm

DARK insanları küçümsüyor yaw. O hep öyle yapıyor ona kalsa hiç turnuva açmayalım şampiyon direk DARK diyelim. Biz yenildikmi tamam buraya kadarmış yenildik diyoz. Adamlarım koşmadı bilmem ne. çocukça bahaneler yani bunlar. Yenince sen yendin yenmeyince adamlar koşmadı. Very Happy Biz yenersekte bizim adamlar koştu şansa yendik yenemezsekte biz yenildik. Very Happy

49 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Cuma Eyl. 18, 2009 8:24 pm

CLINT EASTWOOD demiş ki:DARK insanları küçümsüyor yaw. O hep öyle yapıyor ona kalsa hiç turnuva açmayalım şampiyon direk DARK diyelim. Biz yenildikmi tamam buraya kadarmış yenildik diyoz. Adamlarım koşmadı bilmem ne. çocukça bahaneler yani bunlar. Yenince sen yendin yenmeyince adamlar koşmadı. Very Happy Biz yenersekte bizim adamlar koştu şansa yendik yenemezsekte biz yenildik. Very Happy
walla dogru öle sölüo hep Very Happy

Kullanıcı profilini gör

50 Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Bir Cuma Eyl. 18, 2009 8:26 pm

Diğer Arkadaşlara çoluk çocuk diyor kendisi çocukça davranıyor.Hangimiz çocuk acaba ? Taktir diğer arkadaşların bence...

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki