Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO

+4
recep
EMRE
CLINT EASTWOOD
rodrigo
8 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

51Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Çarş. Ocak 06, 2010 10:35 pm

Adem2527

İTALYA 5-1 HOLLANDA HOLLANDA 2-0 İTALYA

52Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Perş. Ocak 07, 2010 11:36 pm

rodrigo

rodrigo

arjantin 5 - 3 portekiz

portekiz 5 - 3 arjantin

53Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Cuma Ocak 08, 2010 12:00 am

rodrigo

rodrigo

PUAN DURMU GÜNCELLENMİŞ VE YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ BELLİ OLMUŞTUR ARKADAŞLAR...

B Grubu maçlarını tamamlamıştır...

A Grubunda ise seda - recep maçları kalmıştır...Onlarda yaptıktan sonra kurallar gereği grubunda ilk iki sırayı alan takımlar tur atlayıp yarı final ve final maçları yapılacaktır...

Seda - Recep maçları sıralamayı etkilemediğinden eşleşmeler belli olmştur.Buna göre A1-B2 B1-A2 eşleşmeleri yapılacaktır...

A1 - Fransa
A2 - İtalya

B1 İngiltere
B2 Nijerya

Eşleşmeler tablo olarak eklenmiştir.Başarılar ...

54Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Cuma Ocak 08, 2010 10:56 pm

EMRE

EMRE

Fransa 2-0 Nijerya
Nijerya 0-1 Fransa

55Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Cuma Ocak 08, 2010 11:46 pm

Adem2527

İTALYA 3-1 İNGİLTERE İNGİLTERE 5-3 İTALYA FİNALİN ADI İTALYA FRANSA

56Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO C.tesi Ocak 09, 2010 12:35 pm

EMRE

EMRE

bir kupayı daha elimize yüzümüze bulaştırmadan bitirdik Smile
Fransa 3-2 İtalya
İtalya 4-6 Fransa

57Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO C.tesi Ocak 09, 2010 2:03 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

EMRE demiş ki:bir kupayı daha elimize yüzümüze bulaştırmadan bitirdik Smile
Fransa 3-2 İtalya
İtalya 4-6 Fransa

TEBRİKLER PRO.

http://hamachicafe.yetkinforum.com

58Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO C.tesi Ocak 09, 2010 4:01 pm

EMRE

EMRE

eyw clint.

59Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO C.tesi Ocak 09, 2010 6:13 pm

rodrigo

rodrigo

way way turnuva bitmişşş hll...

tebrikler pro ...

Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Francefootballteam

Bu arada maçlarını tamamlayan ve aksamadan bitirdiğimiz için teşekkürler arkadaşlar...

60Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO C.tesi Ocak 09, 2010 7:30 pm

EMRE

EMRE

eyw rodrigo turnuvada bana hiçbir iş yaptırmadıgın için teşekkürler Laughing

61Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO C.tesi Ocak 09, 2010 7:43 pm

rodrigo

rodrigo

sözde beraberdikk bütün performansımı turnuva orgzsayonuna verdim bak gruptan çıkamadım Very Happy Bir dahakine sen bana iş bırakmazssın kupa benim olurr Very Happy

62Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO C.tesi Ocak 09, 2010 7:45 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Rodrigo yu da tebrik etmek lazım. Uğraştı tablo,resim ,puanlama falan. ilk defa yapıyor adam. fazla hatası olan bir turnuvada olmadı yani. iyiydi ilk turnuva için.

63Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO C.tesi Ocak 09, 2010 8:03 pm

EMRE

EMRE

rodrigo demiş ki:sözde beraberdikk bütün performansımı turnuva orgzsayonuna verdim bak gruptan çıkamadım Very Happy Bir dahakine sen bana iş bırakmazssın kupa benim olurr Very Happy

tamam rodrigo Wink Laughing

64Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO - Sayfa 3 Empty Geri: Winning Eleven 8 WORLD CUP Şampiyon PRO Çarş. Ocak 13, 2010 4:32 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Konu Kilit

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3