Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Empty PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Salı Mart 23, 2010 12:47 am

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

İsteyenler ve İddaa'lı olanlar Meydan Okuyabilirler Bu Bölümden.

http://hamachicafe.yetkinforum.com

2PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Empty Geri: PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Salı Mart 23, 2010 9:44 am

EMRE

EMRE

teşekkürler clint
ben Y4S1N'e meydan okuyorum.

3PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Empty Geri: PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Cuma Mart 26, 2010 1:32 pm

y4s1n

y4s1n

Pronun meydan okumasını kabul edıorum !

4PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Empty Geri: PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Cuma Mart 26, 2010 2:29 pm

EMRE

EMRE

yasin evinde 1-1 biten maçın röwansında ilk yarıda 3.golü yedikten sonra oyundan cıkıp hamachiden şahsıma küfür ve hakaret etti kanıt yolluyabilirim artık o adamın katıldıgı turnuvalarda ben yokum arkadaşlar.

5PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Empty Geri: PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Cuma Mart 26, 2010 3:51 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

EMRE demiş ki:yasin evinde 1-1 biten maçın röwansında ilk yarıda 3.golü yedikten sonra oyundan cıkıp hamachiden şahsıma küfür ve hakaret etti kanıt yolluyabilirim artık o adamın katıldıgı turnuvalarda ben yokum arkadaşlar.

ispatı varsa buraya bir gönder. bakalım inceleyelim.

http://hamachicafe.yetkinforum.com

6PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Empty Geri: PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Cuma Mart 26, 2010 7:50 pm

EMRE

EMRE

bayan arkadaşımız var buraya göndermek istemedim clint istiyene msnden gönderebilirim.

7PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ Empty Geri: PES4 & WE 8 HODRİ MEYDAN BÖLÜMÜ C.tesi Mart 27, 2010 2:29 pm

furkan-25

furkan-25

Daha güzel bir lig kurmuyormusunuz bu arada CLINT abi bi ara hamachini açarmısın sana söylemem gereken bir şey varda

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]