Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

WE 8 UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYON MURAT

+3
gürçay
ethem_6
CLINT EASTWOOD
7 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

melankolia

DARK demiş ki:dark 1 - 4 melankolıa

melankolıa 0 -0 dark

henry 4 tane attı

melankolia

CLINT EASTWOOD demiş ki:CLINT EASTWOOD 3 - MELANKOLIA 1
MELANKOLIA 2 - CLINT EASTWOOD 0

SHEVCHENKO 2 GOL

henry 2 gol

melankolia

gürçay demiş ki:GÜRÇAY 0-1 MELANKOLIA
MELANKOLIA 3-0 GÜRÇAY
henry 2 gol

blue

blue

evet arkadaslar saatim suan 23.00 rakibim dalamert arkdasımı bekliyorum Smile

melankolia

kankıler yarı fınalı oynasak ya

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

HÜKMEN SKORLAR
DALEMBERT 0 - MURAT 3
MURAT 3 - DALEMBERT 0

http://hamachicafe.yetkinforum.com

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

HÜKMEN SKORLAR
ADEM 3 - DALEMBERT 0

blue

blue

mustafa abi tabloyu güncellermisin dananın kuyruğu bu aksam kopacak Very Happy bakalım ademle maçım ne olcak Smile

Misafir

Misafir

yarı finallere geçelim yaavv hızlanın bırazzzzzzzzzzzzzz.................

ethem_6

saat 23 :30 dalembertte tık yok yazıyom yazıyom boşa oynasakta yencem zatende. sıkıldım beklemiyorum daha.

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

murat ve adem hadiyin artık maçınızı yapında YARI FİNALLERE geçelim

blue

blue

tamam abi beklenen maçımızı saatinde yaptık

adem [ arsenal ] 1-4 muraT [ real madrid ]

[ real madrid ] 4-2 adem [ arsenal ]

benimde payım olsun gol krallığında maşallah benim her mevkiden gol atan var roberto carlos 1 - owen 1 - beckham 1 - ronaldo 2 - zidane 2 - Raul 3 gol mustafa abi benim maçalrımda bunlar yada başka oyunucalar gol atıyo ben attıkları yazarım buraya Smile

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ BELLİ OLMUŞTUR.

blue

blue

murat [ real madrid ] 1-1 melenkolia [ arsenal ]

melenkolia [ arsenal ] 2-2 murat [ real madrid ]

Raul 1 - Ranaldo 1 gol attılar bu maçlarda

Misafir

Misafir

murat ne iş yav kıl payı geçmişin turu Very Happy kazanmadan geçmişin en acısıda melankolıa da yenilmeden kaybetmiş Very Happy

Misafir

Misafir

s.a beyler ethemle maçımız yaptık ilk maçı ben kurdum

dark 5 - 2 ethem bu maçda ethem 2 kes öne gecdi kaybetti

gelelim 2. maça basladık dakka 3 ben oyunu durdurdum bağlantı oyananmaıyacak kadar kötüydü söledim etheme oynanmaz diye o idare et oyna dedi bende dedim bu şekilde ben gelen topa vururm gider kalene bile gidemem dedim dakka 75 de kapadım cıkdım oyundan 3-0 öndeydi ethem daha öncede ethemle turnuva dısında maç yaptık baglantısı iyiydi nedense turnuva maçında iğrençti adamlarım algılamıyo pas veremıo berbat ötesi bi baglantıda ancak 75 e kadar dayandım varın gerisine siz karar verin............................. kendide diyor sen kötü deilsin bu kadar diye bende biliyorum bu oyunu dedim ama nafile baglantı berbat ötesi olunca durum böyle oldu........................

blue

blue

evet abi kılpayı aldım maçı Very Happy
abi ben olsam maçı oynamazdım gece oynardım yada başka zman şimdi bende ethemle maç yapcam porttan bakalım nasıl bağlantı olcak

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

DARK demiş ki:s.a beyler ethemle maçımız yaptık ilk maçı ben kurdum

gelelim 2. maça basladık dakka 3 ben oyunu durdurdum bağlantı oyananmaıyacak kadar kötüydü söledim etheme oynanmaz diye o idare et oyna dedi bende dedim bu şekilde ben gelen topa vururm gider kalene bile gidemem dedim dakka 75 de kapadım cıkdım oyundan 3-0 öndeydi ethem daha öncede ethemle turnuva dısında maç yaptık baglantısı iyiydi nedense turnuva maçında iğrençti adamlarım algılamıyo pas veremıo berbat ötesi bi baglantıda ancak 75 e kadar dayandım varın gerisine siz karar verin............................. kendide diyor sen kötü deilsin bu kadar diye bende biliyorum bu oyunu dedim ama nafile baglantı berbat ötesi olunca durum böyle oldu........................

yapacak bir şey yok DARK. Şansına küs ne yapacaksın abi bazen bizde bağlantısı kötü adamlarla oynuyoruz yani. şans işi birazda.ETHEM de iyi oyuncu ama zaten benim turnuvamdaki favorimdi adam.Yani bağlantı çokta iyi olsa o adamdan evinde puan almak çok zor.

blue

blue

murat [ real madrid ] 4-3 ethem [ inter ]

ethem [ inter ] 2-2 murat [ real madrid ]

çok güzel maçlar oldu beşiktasım bu sene çifte kupa kaldırdı ve bende sampiyon oldum turnuvada emeği gecen herkese teşekkür ediyorum ethem abiyide kutluyorum finale yakısır maçlar yaptık yazcaklarım bu kadar bi başka turnuvada görüşmek üzere saygılar Smile

raul 3 ronaldo 2 roberto carlos 1 gol

70WE 8 UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYON MURAT - Sayfa 3 Empty tebrikler Perş. Haz. 25, 2009 1:49 am

ethem_6

TEBRİKLER MURATA

kutluyorum kendisini güzel maçlardı. hakeden kazandı.

bu arada vieri : 3 gol

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Tebrikler Murat sonrasındada Ethem e tebrikler final başarısı için.

Misafir

Misafir

CLINT EASTWOOD demiş ki:

yapacak bir şey yok DARK. Şansına küs ne yapacaksın abi bazen bizde bağlantısı kötü adamlarla oynuyoruz yani. şans işi birazda.ETHEM de iyi oyuncu ama zaten benim turnuvamdaki favorimdi adam.Yani bağlantı çokta iyi olsa o adamdan evinde puan almak çok zor.

hata bende oynamamalıydım bağlantısı kötü değildi berbat ötesiydi kalesine bir kes bile gidemedim tek şutum yok kötü bağlantının ne oldunu biliyoruz hepimiz bu bambaşka bişeydi ama yaşamdığınız için anlamıyorsunuz.................neyseki murat şampiyon olmuş bu sevindirdi beni.

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

DARK demiş ki:
CLINT EASTWOOD demiş ki:

hata bende oynamamalıydım bağlantısı kötü değildi berbat ötesiydi kalesine bir kes bile gidemedim tek şutum yok kötü bağlantının ne oldunu biliyoruz hepimiz bu bambaşka bişeydi ama yaşamdığınız için anlamıyorsunuz.................neyseki murat şampiyon olmuş bu sevindirdi beni.

Herkesin REGAİP kandili mübarek olsun.Bizle oynarken adamın bağlantısı hiç kötü değil.Sende berbat ötesi olmasıda enterasan gerçekten.Belkide açık programlar unutuldu kaldı.

blue

blue

hata bende oynamamalıydım bağlantısı kötü değildi berbat ötesiydi kalesine bir kes bile gidemedim tek şutum yok kötü bağlantının ne oldunu biliyoruz hepimiz bu bambaşka bişeydi ama yaşamdığınız için anlamıyorsunuz.................neyseki murat şampiyon olmuş bu sevindirdi beni.[/quote]

teşekkür ederim abi saol

Regaip Kandiliniz mübarek olsun

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3