Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD

+5
melankolia
cancır06
ethem_6
gürçay
CLINT EASTWOOD
9 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 4 sayfası]

Misafir

Misafir

İTALYA 1-1 HOLLANDA
HOLLANDA 3-1 İTALYA

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

saksonlar demiş ki:İTALYA 1-1 HOLLANDA
HOLLANDA 3-1 İTALYA

kötü başlangıç ama her şey bitmiş değil. Smile

http://hamachicafe.yetkinforum.com

Misafir

Misafir

aynen

Misafir

Misafir

HOLLANDA 2004 YILINDA ÇOKDA İYİ Bİ TAKIM DEĞİLDİ İTALYA WE8 DE DAHA GÜÇLÜ YAPILMIŞ HOLLANDA NIN SENİ YENMESİ BENİ ŞAŞIRTTI Sad

Misafir

Misafir

SAKSONLAR iz bırakır:D 5-0 yenildim oda ayrı bi konu Very Happy:D

Misafir

Misafir

harbi sağlam iz olmuşşş Razz

Misafir

Misafir

aynen

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

daha Atak oynayan bendim ama girmeyince girmiyor yapacak bir şey yok.

34WE 8 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYON CLINT EASTWOOD - Sayfa 2 Empty SONUÇ Cuma Haz. 26, 2009 9:46 pm

ethem_6

BREZİLYA (ETHEM) 3-1 (MELANKOLİA) SIRBİSTAN
SIRBİSTAN (MELANKOLİA) 0-1 (ETHEM) BREZİLYA

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

İTALYA 1 - SIRBİSTAN 1
SIRBİSTAN 0 - İTALYA 1

blue

blue

DARK demiş ki:HOLLANDA 2004 YILINDA ÇOKDA İYİ Bİ TAKIM DEĞİLDİ İTALYA WE8 DE DAHA GÜÇLÜ YAPILMIŞ HOLLANDA NIN SENİ YENMESİ BENİ ŞAŞIRTTI Sad

evet yılmaz abi haklısın ama futbol işte top yuvarlak Very Happy abi bide su resim ne ya biz burda futbol icra ediyoz hanry koysana Very Happy

Misafir

Misafir

blue demiş ki:
DARK demiş ki:HOLLANDA 2004 YILINDA ÇOKDA İYİ Bİ TAKIM DEĞİLDİ İTALYA WE8 DE DAHA GÜÇLÜ YAPILMIŞ HOLLANDA NIN SENİ YENMESİ BENİ ŞAŞIRTTI Sad

evet yılmaz abi haklısın ama futbol işte top yuvarlak Very Happy abi bide su resim ne ya biz burda futbol icra ediyoz hanry koysana Very Happy

ya askerden döndükden sonra biraz kendimi toplim deidm askerde hiç bişey yaptırmadılar toplasan 5 ayda 3 km koşmadım 10 metere sürünmedim kiloda alınca evde basladım antremana biraz şekle girim bırkaıkcam Very Happy hanri kalbimde zaten

Adem2527

güven(TÜRKİYE) 0-1 adem(ALMANYA) adem(ALMANYA) 1-2 güven(TÜRKİYE)

Misafir

Misafir

ing 2 - 2 fra

fra 2 - 2 ing

Misafir

Misafir

SIRBİSTAN KARADAĞ 3-2 HOLLANDA
HOLLANDA 3-2 SIRBİSTAN KARADAĞ

puanları paylaştık Very Happy iyi maçlardı

blue

blue

DARK demiş ki:ing 2 - 2 fra

fra 2 - 2 ing

ne maçlar oldu abi ya ama son maçta son dklarda güzel bi kontra ile golü buldum saol maçlar için abi
evet çek cumhuriyeti ile maçım kaldı onlada yapalım

ethem_6

blue demiş ki:

fra 2 - 2 ing

ne maçlar oldu abi ya ama son maçta son dklarda güzel bi kontra ile golü buldum saol maçlar için abi

fransa ingiltereden daha güçlü bir takım. iyi sonuçlar çıkarmışsın murat. tebrikler.

blue

blue

ethem_6 demiş ki:
blue demiş ki:

fra 2 - 2 ing

fransa ingiltereden daha güçlü bir takım. iyi sonuçlar çıkarmışsın murat. tebrikler.

saol abim evet fransa güçlü takım ama bende maçı bırakmadım Very Happy sanada maçlarında başarılar abi

mustafa abi bu turnuvayı cumartesi gecesine kadar bitirebilirmiyiz abi pazar sabahı burda yokum da o yüzden gelmeyen arkdasları eleyip bir üst tura yaspan yani olurmu ?

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

blue demiş ki:
ethem_6 demiş ki:
blue demiş ki:

fra 2 - 2 ing

saol abim evet fransa güçlü takım ama bende maçı bırakmadım Very Happy sanada maçlarında başarılar abi

mustafa abi bu turnuvayı cumartesi gecesine kadar bitirebilirmiyiz abi pazar sabahı burda yokum da o yüzden gelmeyen arkdasları eleyip bir üst tura yaspan yani olurmu ?

cumartesi günü rakiplerini bulmaya çalış o zaman inş.gelirler.zaman olarak az bir zaman hadi p.tesi desen neysede.Çarşambaya kadar gelirsin herhalde.ya da p.tesi yaparsın maçını olmazsa.Zaman darlığı yok nasılsa ama önce bitirirsek eşleşmelere çabuk geçeriz tabiki.Gruplarında henüz maç yapmayan arkadaşlarda 1-2 gün içinde gelirler zaten büyük bir aksilik olmazsa.

blue

blue

abi ailemin aldığı şok kararla 2 hafta buralarda yokum avşaya gidiyoz ne çarsambası keske çarsamba olsa ama abi ben yılmıcam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ben evden kolla we8 oyunumu da yanımda götürcem ordaki bi internete cafede bağlanıcam artık hepinize saygılar muraT Very Happy

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Evet benim yapabileceğim bir şey yok Murat sen bir çaresine bakacaksın artık Very Happy

Misafir

Misafir

blue demiş ki:abi ailemin aldığı şok kararla 2 hafta buralarda yokum avşaya gidiyoz ne çarsambası keske çarsamba olsa ama abi ben yılmıcam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ben evden kolla we8 oyunumu da yanımda götürcem ordaki bi internete cafede bağlanıcam artık hepinize saygılar muraT Very Happy

helal olsun sana beaaaaaaaaaaa bu ne we8888888888888888888 aşkıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı kardşeim beaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy

blue

blue

DARK demiş ki:
blue demiş ki:abi ailemin aldığı şok kararla 2 hafta buralarda yokum avşaya gidiyoz ne çarsambası keske çarsamba olsa ama abi ben yılmıcam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ben evden kolla we8 oyunumu da yanımda götürcem ordaki bi internete cafede bağlanıcam artık hepinize saygılar muraT Very Happy

helal olsun sana beaaaaaaaaaaa bu ne we8888888888888888888 aşkıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı kardşeim beaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy

evet abi ben sevdimmi ölümüne kadar Very Happy suan avşa adasında internet cafeden yazıyorum

Adem2527

rodrigo(ÇEK.CUM.) 2-1 adem(ALMANYA) adem(ALMANYA) 2-1 rodrigo(ÇEK.CUM.)

gürçay

gürçay

HOLLANDA 0-1 İSPANYA
İSPANYA 3-3 HOLLANDA

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki