Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE

+3
rodrigo
EMRE
CLINT EASTWOOD
7 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

WE 8 FAVORİ KUPASININ ŞAMPİYONU KİM OLUR ?

WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_lcap8%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_rcap 8% [ 1 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_lcap17%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_rcap 17% [ 2 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_lcap42%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_rcap 42% [ 5 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_lcap17%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_rcap 17% [ 2 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_lcap0%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_lcap8%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_rcap 8% [ 1 ]
WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_lcap0%WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 12

Anket kapatıldı

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

51WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 8:38 pm

EMRE

EMRE

dark abimizin bu yorumlara yazıcakları vardır eminim bekliyelim görelim..

52WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 10:27 pm

Misafir

Misafir

ben başıma gelen yaşadığım gerçek olayları yazıyorum şanssızlığımı belirtiyorum yorum yapıyorum bunlar kimseyi bağlamaz herkes yorum yapmakda serbesttir başkasına hakaret etmediği sürece bende hiç birinize hakaret etmedim benim yorumlarım kimi geriyo merak ediyorum geriliyorsa içinda kalan bişeyde vardır hahahahah Smile anladın sen !!!

ben yenilince bahane bulmmuyorum sadece yaşadıklarımı gördüklerimi yazıyorum aynı şeyleri sizlerde yaşıyosunuz ama yazmıyosunuz tek farkımız bu sizde yazın yazmayın diyenmi var dediğim gibi kimseyede hakaret etmedim ettiysem ispatını koyunda görelim birisi fena çatlıyooo elene elene ne hale geldi hahahahaha

53WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 10:35 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

ispatı koyuyorum bekle.

WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 1234555

al sana ispat. benden ve arkadaşlarımdan özür dile. sana büyüklük yakışır.

http://hamachicafe.yetkinforum.com

54WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 10:41 pm

gürçay

gürçay

way anasını cocuklarmı?:S dark beklemezdim senden gercekten diorum saka yaptıgını düşünüodum ama bunu görünce :S sasırdım ...

55WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 10:46 pm

Misafir

Misafir

burda hakaret yok görecelik kavramı var ethem haricinde benim açımdan iyi oyuncu yok demem dier oyunculara hakaret ettiğimi göstermez artı şu oyuncu çok iyi şu kötü demem beni bağlar kimseyi ilgilendirmez kötü dediğim oyuncu maça çıkar benı folloş eder benim seni ettiğim gibi Smile sona banada susmak düşer eyv.. derim arkadaşım beni dağııtın derim olay biter

56WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 10:49 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

diğer oyumcuları küçümsedin. çoluk çocuk dedin. özür dilemezsen ban'ı yersin. ve şu andada bana hakaret ediyorsun. büyük diyorsak büyüklüğünü bil.Ben konuşulması gerektiği yerde konuşurum ve net söylüyorum.arkadaşlarımdan özür dilemezsen bu forumda yerin yok.

57WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 10:52 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Kimseyi kimseye ezdirmem ben bu forumda.Herkes efendi gibi oyununu oynayıp gidecek.Burası oyun platformu dövüş meydanı değil.

58WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 11:09 pm

Misafir

Misafir

banmı yerim hahahaha banlaaaaaaaaa ne olacakki beni bunlamı tehdit ediyosun en fazla cep telimden tel numaranıda silerim olur biter sende hayatıımın hatalarından biri olur maziye gidersin hahahahaahah ahada bu son girişim siten senin olsun yaa hahahahah

59WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 11:19 pm

EMRE

EMRE

Dark nasıl 30 yaşındasın onu anlayamadım..
Client ispatini koymuş millete çoluk çocuk diyorsun..
Çok kıskançsın..
Neyse böyle bir yere varamazsın kolay gelsin.

60WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 11:20 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Doğruları söyledik diye öyle yapacaksan sen bilirsin.Bu sitede kimse kimseden üstün değil.Herkes'in bir oynayış şekli vardır o ayrı.Ama bazı şeylerin dozu kaçmamalı.Banlamak mesele değil ne olacakki.

61WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 11:22 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

PRO adam kırılmış mesela sana. Demek ki herkesin anlayış şekli farklı olabiliyor. Alçak gönüllü olmak güzeldir bence her zaman. Sevineceksende karşı tarafı incitmeden sevineceksin.

62WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Cuma Eyl. 18, 2009 11:23 pm

HaciYatmasWe8

HaciYatmasWe8

DARK küstahca bir tavır sergilemis herkez gormus oldu nasıl bir karakter yapısı oldugunu insanları kucuk dusurmekle bi yere gelinmeyecegini anlamıstır umarım

63WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE C.tesi Eyl. 19, 2009 12:02 am

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

Bu durumda FRANSA - DARK Diskalifiye olmuştur.Kimsenin kimseyi incitmeye,kırmaya hakkı yoktur.Hakaret içerikli kelimelerde kullanılması yasaktır.Arkadaşlar burada oyun oynuyoruz,abartmaya gerek yok ve kendisine gerçek hayatında başarılar dileriz. FİNALİN İSMİ BELLİ OLDU

HOLLANDA - ARJANTİN

64WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE C.tesi Eyl. 19, 2009 10:39 pm

EMRE

EMRE

finale hakkımla cıkmak isterdim ama olmadı neyse rodrigoya başarılar..

65WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE C.tesi Eyl. 19, 2009 10:56 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

merak etme hakkınla çıktın zaten.

Misafir

Misafir

guzel gıden turnuva neden böle bırden kötuye gıtmıs anlam veremıyorum

fransalı dark zor aylar hatta yıllar gecırıyo sınırlenmesı dogal ama karsısındakını kırmaması lazım

Misafir

Misafir

konuyu ıyıce okudum
yılmaz abının kısılıgı bıraz espırılı dolu ama coluk cocuk demesı arkadasları rahatsız etmıs olabılır bundada haklılar bence ama tehdıt etmemelıydın mustafa abı banlarım fln zaten kac kısı kaldık yakısmıyo yanı yakıstıramadım sıze arayı duzeltın ben buralardan uzuluyorum halınıze pes dostlugu bıtmeyecektı hanı !!!!!

gürçay

gürçay

sana katılıyorum oyun nede olsa bu kimse kimseyi kırmasın ara düzelsin;)

69WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Ptsi Eyl. 21, 2009 12:54 pm

rodrigo

rodrigo

pro bi ara macı yapalımm da bitirelim...

70WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Ptsi Eyl. 21, 2009 1:00 pm

EMRE

EMRE

tamam onlinesin geliyorum..

71WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Ptsi Eyl. 21, 2009 1:48 pm

EMRE

EMRE

HOLLANDA 1-2 ARJANTİN
ARJANTİN 1-0 HOLLANDA

72WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Ptsi Eyl. 21, 2009 6:52 pm

CLINT EASTWOOD

CLINT EASTWOOD
Admin

TEBRİKLER PRO EMRE. BU TURNUVANINDA ŞAMPİYONU SENSİN..

73WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Ptsi Eyl. 21, 2009 7:02 pm

EMRE

EMRE

saolasın mustafa abi Smile

74WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Ptsi Eyl. 21, 2009 10:01 pm

HaciYatmasWe8

HaciYatmasWe8

tebrkler kardesm basarılarının devamını diliyorum 2. sampiyonlugunuda almıs oldun nicelerine ulasma dilegiyle in$ Smile

75WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE - Sayfa 3 Empty Geri: WE 8 FAVORİ KUPASI ŞAMPİYON PRO EMRE Ptsi Eyl. 21, 2009 10:04 pm

EMRE

EMRE

eyvallah bülent Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3