Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hamachi CAFE Üye girişi yapmak için Giriş yap butonuna tıklayınız...
Hamachi CAFE Üye Kayıdı yapmak için Kayıt ol butonuna tıklayınız...
Kutu'nun Tekrar Gözükmesini istemiyorsanız Do Not Display'e tıklayınız...

Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz. Forumda iyi vakit geçirmenizi dileriz...
Hamachi CAFE Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

PES4 & we8 Tanısma & Sohbet Bölümü

+3
CLINT EASTWOOD
ahey
blue
7 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Misafir

Misafir

az kaldı abı az $ 130 yerımı torunum murata bırakıcam ( blue ) hadı murat gelde gıdeyım artık :d

27PES4 & we8  Tanısma & Sohbet Bölümü - Sayfa 2 Empty Geri: PES4 & we8 Tanısma & Sohbet Bölümü Paz Ağus. 30, 2009 7:55 pm

Misafir

Misafir

şafak 80 kaldı sanırım suatım Very Happy

28PES4 & we8  Tanısma & Sohbet Bölümü - Sayfa 2 Empty Geri: PES4 & we8 Tanısma & Sohbet Bölümü Çarş. Eyl. 02, 2009 3:09 am

ethem_6

arkadaşlar bence durmadan turnuva açmayın. şu we8 lig bitmeden mesala böle bişe düşünmeyin bile. doğanla yarı final maçım olan turnuva bitti diyeceğiz. öbür 16 kişilik olanıda silelim. 10 kişilik lige adapte olalım derim.
düşüncelerinizi paylaşırsanız ona göre sonucu belirliyelim. benim düşüncelerim yukardaki gibi.

29PES4 & we8  Tanısma & Sohbet Bölümü - Sayfa 2 Empty Geri: PES4 & we8 Tanısma & Sohbet Bölümü Çarş. Eyl. 02, 2009 6:38 pm

rodrigo

rodrigo

aynen yoksa bu lig bitmezz :d

30PES4 & we8  Tanısma & Sohbet Bölümü - Sayfa 2 Empty Geri: PES4 & we8 Tanısma & Sohbet Bölümü C.tesi Eyl. 19, 2009 9:55 am

blue

blue

slm arkdaslar nasılsınız ? 28 günlük izmirin ardından dağıtım iznine geldim yeni mekan gaziantep şafak karanlık Sad

31PES4 & we8  Tanısma & Sohbet Bölümü - Sayfa 2 Empty Geri: PES4 & we8 Tanısma & Sohbet Bölümü C.tesi Eyl. 19, 2009 1:09 pm

EMRE

EMRE

as blue hg.

blue

blue

s.a arkdaslar nasılsınız sizinle 15 ay aradan sonra tekrar buluşmak güzel Smile))

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2